Njoftim

  Njoftohen studentët të nivelit Bachelor dhe Master nga ora 11h - 12h do të mbahet prezantimi i Programeve CAEP në amfiteatrin e Fakultetit.                   

  Agjenda e Prezantimit

  1. Njoftimi i studentëve të nivelit bachelor dhe master me Organizaten CAEP,

  2. Shpalosja e programeve të trajnimit në bujqësi nëUnited States-Amerik,

  3. Mundësit dhe kriteret për pjesmarrje në këtëtrajnim praktik më pagesë,

  4. Explorimi i përvojave të studentëve pjesmarrës,

  5. Qëllimi i trajnimit dhe benefitet e programit, dhe

  6. Kostoja e Programit apo Trajnimit


Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
27282930123
4 5678910
11121314151617
181920 21222324
25262728293031
1234567