Njoftim

    TRAJNIMI I KËSHILLTARËVE BUJQËSOR NË KOSOVË

    Fakulteti i Bujqësisë dhe Veterinarisë - Universiteti i Prishtinës në bashkëpunim me Universitetin e Savonisë dhe ProAgria nga Finlanda dhe Ministrinë e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural dhe Ministrinë e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë do te filloj trajnimin e këshilltarëve bujqësor në Kosovë.

    Shkarko

Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
2526272829301
23 4 5678
9 101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345