Njoftim

    Njoftohen studentët se provimi Bazat e Kimisë, Programi Ekonomia e bujqësisë dhe provimi Kimia Organike, Teknologji Ushqimore me Bioteknologji, do të mbahet më 03.04.2015 në ora 9:00.

    Prof. Asoc. Majlinda Daci-AjvaziArkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29303112
3 456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291
2345678