Njoftim

  Njoftim
  Të nderuar studentë, ftoheni të merrni pjesë në VIDEO SESIONET: Your job’s on-line, The Assessment Centre, Why ask me that ? , prodhim i AgCAS / Association of Graduate Careers Advisory Services.

  Ju lutem të paraqiteni në zyre në Adresen:

  Qendra për Zhvillim të Karrierës
  Universiteti i Prishtinës ”Hasan Prishtina”
  Biblioteka Kombëtare e Kosovës, kati-I, 10.000, Prishtinë, Kosovë.

  Ju mirëpresim nga ora 09: 45 min.

  VIDEO SESIONI, fillon në oren 10:00h dhe zgjatë deri në oren 12:00h / E Mërkurë 11 Mars 2015.


Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29303112
3 456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291
2345678