Njoftim

    Njoftim
    Të nderuar student ju njoftojmë se me datën 18.02.2015 (E Mërkurë) prej orës 10:00, në Fakultetin e Bujqësisë dhe Veterinarisë do të bëhet shpalosja e projektit "Nga përfitues të Asistencës Sociale ne Ndërmarrës të rinj- Përshpejtimi i vete-punësimit dhe Ndërmarrësisë në Kosovë", nga Forumi për Iniciative Qytetare dhe partneret e projektit Scards Academy dhe Fakulteti i Bujqësisë dhe Veterinarisë.
    Ju si student të dy niveleve të studimit (Bachelor dhe Master) të gjitha programeve studimore në FBV ftoheni që të merrni pjesë në këtë takim.


    Prodekani për çështje mësimore
    Prof.Ass.Dr.Fadil MusaArkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29303112
3 456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291
2345678