Njoftim

    Per shkak te fotografimit të studentëve që janë regjistruar vitet e mëparshme dhe nuk kanë fituar kushtin për kalim në vitin e dytë (2-të) të studimeve, afati i fotografimit për ID Kartela zgjatet deri të Premten me dt. 30.03.2012, me orar nga ora 9:00 deri në 12:00 cdo ditë pune.

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678