Orari i provimeve në afatin e Janarit 2020

  Njoftohen studentët e Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinarisë se SEMS-i do të jetë i hapur për paraqitjen e provimeve në afatin e Janarit 2020, prej datës 08.01.2020 deri më 17.01.2020.

  I.Të drejtën e paraqitjes së provimeve e kanë studentët të cilët  kanë të regjistruar semestrin dimëror për vitin akademik 2019/2020.

  II. Në këtë afat  nuk është i kufizuar numri i paraqitjes së provimeve.

  Me ID Kartela (SEMS) :
   
  Orari i provimeve në studimet themelor Bsc Online SEMS.(kliko),
   
  Orari i provimeve në studimet Master Msc Online SEMS. (kliko).

  Provimet do të fillojnë prej orës 10:00.
   
  Vërejtje: Të nderuar studentë kërkojmë nga ju që të respektoni datat për paraqitje të provimeve, në të kundërtën pas datës së paraparë nuk mund ti paraqitni provimet.


Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
303112345
67 89101112
13141516171819
20 2122 23242526
272829303112
3456789