NJOFTIM/PANAIRI NACIONAL I PUNËS DHE KARRIERËS 2020

  NJOFTIM/PANAIRI NACIONAL I PUNËS DHE KARRIERËS 2020 NJOFTIM


  PANAIRI NACIONAL I PUNËS DHE KARRIERËS 2020

  Datë: 25 nëntor 2020

  Ora: 09:00 - 16:00

  Në: http://virtual.kosovafair.com/


  Ngjarja me e madhe kombëtare vjetore e ndërlidhjes me tregun e punës sjell për ju edicionin e dhjetë të Panarit Virtual të Karrierës - Universiteti i Prishtinës "Hasan Prishtina" dhe edicionin e pestë të Panarit Nacional të Punës, në një ombrellë të përbashkët si: "Panairi Nacional i Punës dhe Karrierës 2020".

   
   ***

  Të dashur maturantë,  studentë  dhe ju të  diplomuar,

  ju ftojmë të bëheni pjesë e "Panairit Nacional të Punës dhe Karrierës 2020".

  Ju lutem, klikoni në linkun ndërlidhës për të kuptuar më shumë rreth mënyrës së regjistrimit në platformën virtuale të panairit.

  https://xhafa.info/Visitor_final.mp4

     Me datë: 25 nëntor 2020, nga ora: 09:00, ju ftojmë të bëheni pjesë e "Panairit Nacional të Punës dhe Karrierës 2020",  duke klikuar në: http://virtual.kosovafair.com/

   

  Përdore mundësinë virtuale të ndërlidhjes me tregun e punës.

   

  Ju mirëpresim!

   

  ***  Organizator: Qendra për Zhvillim të Karrierës - Universiteti i Prishtinës "Hasan Prishtina" dhe DIMAK Kosovo

   

  Partner:

  Universiteti i Prishtinës "Hasan Prishtina"

  Ministria e Punës dhe Mirëqenies Sociale

  Agjencia e Punësimit e Republikës së Kosovës

  KDWV Kosovarisch-Deutsche Wirtschaftsvereinigung

   

  Platforma virtuale e panairit u zhvillua nga: CEO - Congress & Event Organization

   

  Mbështetja financiare: GIZ Kosova


  ***

  Ruani datën 25 nëntor 2020 për Panairin Nacional të Punës dhe Karrierës 📅✅  


  Ruaje familjen, veten dhe shoqërinë!


  Panairi i punes dhe karrieres 2020_no sub.mp4

  Ju falënderojmë për bashkëpunimin.


Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
282930 31123
4567 8910
11121314151617
1819 2021222324
25 262728293031
1234567