NJOFTIM:Mundësi punësimi në Gjirafa / Data e fundit për aplikim: 24 mars 2021

  NJOFTIM:Mundësi punësimi në Gjirafa / Data e fundit për aplikim: 24 mars 2021 "Spring Break Project"

  Kompania "GJIRAFA", është në kërkim të studentëve të motivuar, të cilët e zotërojnë mirë gjuhën angleze, e të cilët dëshirojnë të bashkohen si përkthyes në projektin pranveror të ekipit: E-Commerce!

  Studentët të cilët do të kenë fatin të përzgjidhen në këtë rol do të angazhohen ne përkthimin e produkteve nga anglishtja në gjuhën shqipe.

  DETAJET e projektit:

  Kohëzgjatja e projektit: 1 Prill 2021 - 31 Maj 2021

  Studentët do të kenë mundësin të punojnë në orar fleksibël dhe nga kudo dhe në çdo kohë.

  Punë me pagesë!

  Të gjithë aplikantët e interesuar, luten te dërgojnë CV-të e tyre në: [email protected]

  Duke specifikuar në subjektin e e-mail-it: "Emrin dhe Mbiemrin - Translator"

  Për më shumë informata mos hezitoni të kontaktoni në:

  e-mail: [email protected]

  Tel. +383 46 123 502

  Gjenerata paraprake të studentëve të angazhuar në këtë projekt, ju rekomandojnë të aplikoni në "Spring Break Project" në Gjirafa.

  Afati i fundit për aplikim, data: 24 mars 2021
   
  Suksese!


Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
262728293012
34 56789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456