NJOFTIM / Për hapjen e SEMS-it për afatin e Shtatorit 2020 për paraqitje të provimeve

  Njoftohen të gjithë studentët të nivelit Bsc dhe Msc,  që t’i paraqesin provimet për afati i Shtatorit të vitit akademik 2019/20, se paraqitja e provimeve mund të bëhet nga dt. 08.09.2020 - 13.09.2020

  Afati  rregullt i Shtatorit,  me te drejte te paraqitjes gjitha provimet.


  Njejten orar të provimeve është për studentët që janë me Index.


  Orari i provimeve në studimet themelor Bsc Online SEMS.(kliko),
   

  Orari i provimeve në studimet Master Msc Online SEMS. (kliko).


  Për mbajtjen e provimeve dhe aktiviteteve tjera edukative, jemi të obliguar ti respektojmë udhëzimet e Institucioneve Shëndetësore për mbrojtje ndaj COVID-19:

  Nuk do të lejohet hyrja në provim për studentët pa:

  1. MBAJTJEN E MASKAVE MBROJTESE

  2. MBAJTJEN E DISTANES FIZIKE


  Faleminderit,

  Prodekan për çështjen mësimore

  Prof. Asoc. Dr. Mentor THAQI


  Vërejtje: Të nderuar studentë kërkojmë nga ju që të respektoni  masave mbrojtëse kundër COVID-19 .


Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
31123456
7 8910111213
1415 1617 181920
21222324252627
2829301234
567891011