NJOFTIM / Për hapjen e SEMS-it për afatin e Janarit 2021 për paraqitje të provimeve

  Njoftohen të gjithë studentët e nivelit të studimeve Bachelor dhe Master se nga data  08.01.2021 deri me 15.01.2021, në ora 16:00, do të jetë i hapur SEMS-i për paraqitje të provimeve për afatin e Janarit të vitit akademik 2020/2021.

  Mbajtja e provimeve do organizohet sipas datave dhe kohës së publikuar në web-faqe të fakultetit.

  Studentët të cilët nuk i kanë kryer obligimet e pagesës së semestrit dimëror nuk kanë të drejtë të paraqesin provime apo të kryejnë shërbime për vitin akademik 2020/2021.

  Njejten orar të provimeve është për studentët që janë me Index.


  Orari i provimeve në studimet themelor Bsc Online SEMS.(kliko new),
   

  Orari i provimeve në studimet Master Msc Online SEMS. (kliko).


  Për mbajtjen e provimeve dhe aktiviteteve tjera edukative, jemi të obliguar ti respektojmë udhëzimet e Institucioneve Shëndetësore për mbrojtje ndaj COVID-19:

  Nuk do të lejohet hyrja në provim për studentët pa:

  1. MBAJTJEN E MASKAVE MBROJTESE

  2. MBAJTJEN E DISTANES FIZIKE


  Faleminderit,

  Prodekan për çështjen mësimore

  Prof. Asoc. Dr. Alltane KRYEZIU


  Vërejtje: Të nderuar studentë kërkojmë nga ju që të respektoni  masave mbrojtëse kundër COVID-19 .


Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
262728293012
34 56789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456