“Shkëmbe përvojën- ndihmo të tjerët” për studentët dhe të diplomuarit e FBV

  Të marten, më 26 Shkurt 2013, nga ora 11h,  Qendra për Zhvillim të Karrierës e Universitetit të Prishtinës organizon aktivitetin “Shkëmbe përvojën - ndihmo të tjerët”.

  Ftohen studentët dhe të diplomuarit e Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinarisë që të marrin pjesë në këtë aktivitet.

  Qëllimi i aktivitetit është takimi i studentëve dhe të diplomuarve, shkëmbimi i përvojave si dhe diskutimi rreth studimeve në përgjithësi, mundësive për punësim dhe punë praktike, mundësisë së lëvizjes ndëruniversitare të studentëve, kritereve të tregut të punës, etj. 

  Aktiviteti do të mbahet në zyren e QZhK-së që gjendet në Bubliotekën Kombëtare e Universitare, kati I.  Qendra për Zhvillim të Karrierës 
  Universiteti i Prishtinës
  Adresa: Biblioteka Kombëtare e Universitare e Kosovës
  Kati i I-rë
  Tel: 038/ 248 926
  Facebook: Qendra për Zhvillim të Karrierës Universiteti i Prishtinës 
   
   

Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
27282930123
4 5678910
11121314151617
181920 21222324
25262728293031
1234567