NJOFTIM

  Njoftohen studentet e drejtimit të Veterinarisë në vitin e III, IV dhe V,

  1. Se me datën 12.03.2013 në ora 10:00 deri 12:00 në objektin e Fakultetit e Bujqësisë dhe Veterinarisë (salla numër 18) do të mbahet ligjëratë në lëndën e Patologjisë së kafshëve. 

  dhe

  2. Me datë 13.03.2012 nga ora 10:00 deri 12:00  në objektin e Institutit të Blegtorisë dhe Veterinarisë do të organizohen demonstrime praktike në lëmin e patologjisë së kafshëve. 
  Ligjëruese do të jetë Prof. Corrie Brown, profesoreshë e patologjisë veterinare në Kolegjin e Veterinarisë në Universitetin e Georgia, Athens (UGA) në SHBA.  

  Me respekt,
  Dr. sc.  Agim Rexhepi 

Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
27282930123
4 5678910
11121314151617
181920 21222324
25262728293031
1234567