NJOFTIM

  Njoftohen studentët që kanë përsëritur vitin , ( studentët  qe janë regjistruar ne vitin akademik 2010/2011 dhe me herët) .

  - Lavërtaria – Perimtari , Pemëtari – Vreshtari dhe Mbrojtja e bimëve e që nuk e kanë dëgjuar vitin e dytë sipas këtyre Plan Programeve,studimet i vazhdojnë sipas plan programit  Prodhimtari Bimore.

  - Blegtori , studentët që nuk e kanë dëgjuar vitin e dytë sipas këtij  Plan Programi , studimet i vazhdojnë sipas plan programit  Menaxhimi i Biznesit në Zootekni.

  Regjistrimi dhe fotografimi për ID - Kartela bëhet prej  datës 17.12.2012 deri me datën 18.12.2012 nga ora 09:00 – 12:00 prej 13:00 – 15:00 te zyrtari i TI-së.

   


  Zyrtari i TI-së
  Bekim Selimi

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
2930 1 234 5
67 89 101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789