NJOFTIM

    Njoftohen studentët se provimi Bazat e Kimisë, drejtimi Ekonomia e Bujqësisë dhe provimi Kimia Organike, drejtimi Teknologji Ushqimore, do të mbahet më 08.02.2016 në ora 9:00.

    Prof. Asoc. Majlinda Daci-Ajvazi

Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
27282930123
4 5678910
11121314151617
181920 21222324
25262728293031
1234567