NJOFTIM

  Ju njoftoj se sipas Vendimit nr. 2/792, mbajtja e provimeve perfundon me 25 shtator dhe regjistrimi i notave duhet te behet me se largu deri me 27 shtator. Ndersa sipas Vendimit 2/791, viti shkollor regjistrohet me se voni deri me 30 shtator.

  Datat e provimeve të shpallura ne Ueb Faqe dhe tabelen e shpalljeve per student me heret ndryshohen keto data :

  28.09.2015 do te mbahen me date 16.09.2015
  29.09.2015 do te mbahen me date 17.09.2015
  30.09.2015 do te mbahen me date 18.09.2015

  Shiko njoftimin (kliko).
Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29303112
3 456789
10111213141516
17181920212223
24252627 28291
2345678