NJOFTIM

    Njoftohen studentët se provimi Bazat e Kimisë, drejtimi Agroekonomi dhe provimi Kimia Organike, drejtimi Teknologji Ushqimore, do të mbahet më 24.06.2015 në ora 10:00.

    Prof. Asoc. Majlinda Daci-AjvaziArkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29303112
3 456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291
2345678