NJOFTIM

    NJOFTIM

    Fakulteti i Bujqësisë dhe Veterinarisë me datën 09. Dhjetor. 2014 do të kremtoj 40 vjetorin e themelimit të tij. Kremtja do të mbahet në sallën solemne të Fakultetit Filologjik të Universitetit “Hasan Prishtina”, Prishtinë duke filluar nga ora 11:00. Për nder të këtij përvjetori jubilar Fakulteti i Bujqësisë dhe Veterinarisë do të mbanë Simpoziumin e Parë Ndërkombëtarë Shkencor, në fushën e Bujqësisë dhe Veterinarisë i cili do të mbahet me datë 10.Dhjetor.2014 në Ndërtesën e Ministrisë së Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë, kati IV.Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
303112345
67 89101112
13141516171819
20 2122 23242526
272829303112
3456789