N J O F T I M

    Bazuar në Vendimin e Senatit të UP-së nr. 2/792 datë 08.12.2014, mbi lejimin e afatit plotësues të nëntorit për vitin akademik 2015/16, dekani i Fakultetit pas konsultimeve me Menaxhmentin e UP- së  lëshon këtë

    Njoftohen të gjithë studentët ( Bsc dhe Msc) dhe Stafi Akademik i Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinarisë, se javën e Fundit të muajit Nëntor 2015 (23 deri më 27 Nëntor) do të organizohet afati plotësues i provimeve. Gjatë kësaj periudhe nuk do të zhvillohet procesi mësimor.
    Të gjitha provimet organizohen sipas orarit të publikuar,   dhe fillojnë në ora 10.00 (me përjashtim kur mësimdhënësi i lëndës  publikon orar tjetër).

    D E K A N I
    Prof.  Asoc. Dr.  Bedri Dragusha
Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
27282930123
4 5678910
11121314151617
181920 21222324
25262728293031
1234567