Mundësi për praktikë profesionale në Gjermani 2018

    Mundësi për praktikë profesionale në Gjermani 2018 Lajmërohen studentët e të gjitha drejtimeve se më datë 16. 10. 2016 (e Hënë) në ora 15:00 në amfiteatrin kryesor do të mbahet një sesion informativ mbi mundësinë për praktikë profesionale në Gjermani. Në këtë sesion informativ do të marrin pjesën koordinatorët e programit për Kosovë Znj.Erblina Loshaj dhe Z. Albert Hashani si dhe një ish-praktikante për të ndarë përvojat.
Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
272829 303112
3 4 5 6789
1011 1213141516
1718 1920 212223
24252627282930
1234567