Mundësi për paraqitje të provimeve për Afatin e Qershorit 2018

    Në bazë të shumë kërkesave të studentëve për probleme të paraqitjes së provimeve në Afatin Qershor 2018, të lejohet  paraqitja e provimeve që nuk janë mbajtur, në Bsc dhe Msc, me dt. 14.06.2018 deri ne ora 16:00.

    Prodekan për çështje mësimore
    Prof. Asoc. Dr. Mentor THAQIArkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
252627 28 29301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345