Listat preliminare të studentëve me të drejtë vote – të përgatitura nga Administrata Qendrore

  Listat preliminare të studentëve me të drejtë vote – të përgatitura nga Administrata Qendrore.

   Lista e studentëve me të drejtë vote (Kliko këtu)
   
  Studentët të cilët nuk janë të përfshirë në listat e studentëve me të drejtë vote kanë të drejtë ankese deri më datë 14.03.2020 në ora 16:00.
   
  Ankesat duhet të parashtrohen në KQZ (Zyra në Rektorat).
   
  Formulari i Ankesës (Kliko këtu për ta shkarkuar)
   
   
  Shqyrtimi dhe vendosja lidhur me ankesat për mos përfshirje në lista të studentëve me të drejtë vote – Shqyrtohen nga Komisioni Qendror Zgjedhor. Datë 16.03.2020.


Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
27282930123
4 5678910
11121314151617
181920 21222324
25262728293031
1234567