Listat e kandidatëve të pranuar në studime të doktoratës

    Njoftohen kandidatët e pranuar në studime të doktoratës se me datën 15.03.2013 në ora 11 :00 bëhet fillimi solem i ligjëratave të doktoratës.


    Listat e kandidatëve të pranuar në studime të doktoratës në Fakultetin e Bujqësisë dhe Veterinarisë - Shkencat e Ushqimit dhe Teknologjia Ushqimore. (kliko)


     

Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
27282930123
4 5678910
11121314151617
181920 21222324
25262728293031
1234567