Lista përfundimtare e studentëve me të drejtë vote në FBV për Zgjedhjet Studentore 2018

    Njoftohen te gjithë studentët e Fakultetit Bujqësisë dhe Veterinarisë se listen përfundimtare të studentëve me drejt vote mund ta gjejn këtu (kliko).
     

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
252627 28 29301
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345