Lista e studentëve me të drejtë vote 2016

    Lista preliminare e studentëve me të drejtë vote (Kliko këtu).

    Vërejtje: Studentët të cilët kanë të regjistruar vitin akademik 2015/2016 dhe të cilëve nuk iu figuron emri në listën e studentëve me të drejtë vote, mund të bëjnë ankesë në fakultetin përkatës më së largu deri me datë 06.01.2016

    Studentët në ditën e zgjedhjeve (13.01.2016), janë të obliguar që me rastin e votimit të kenë me vete ID-kartelën e studentit për të dëshmuar identitetin e tij.

Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
27282930123
4 5678910
11121314151617
181920 21222324
25262728293031
1234567