Lista e mësimdhënësve të pranuar nga konkursi intern në Fakultetin e Bujqësisë dhe Veterinarisë

    Lista e mësimdhënësve të pranuar nga konkursi intern ne Fakultetin e Bujqësisë dhe Veterinarisë  (kliko).

    Kandidatët e pa kënaqur mund të paraqesin ankesë deri më 02.07.2015.

    D E K A N I
    Prof. Asoc. Dr. Bedri DragushaArkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29303112
3 456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291
2345678