Lajmërim

    Lajmerohen studentet e vitit te I-re te drejtimit: Ekonomi e Bujqesise, Menaxhimi i Biznesit ne Zootekni dhe Prodhimi Bimore, se provimi ne lenden e Statistikes do te organizohet me date 23.12.2020, ora 14:00.Arkiva e lajmeve

«janar»
MaEnPrShDi
282930 31123
4567 8910
11121314151617
1819 2021222324
25 262728293031
1234567