Lajmërim

    Lajmërim për dergimin e të dhënave nga studentët fitus të bursave të Universitetit që deri me datë 17.04.2020 të mi dergojn të skanuara:

    Leternjoftimin dhe konfirmimet Bankare në  emailin : [email protected] .Pas kërkesës së Drejtorit të Financave që ti dergojm deri të Premten gjatë orarit të Punes.

    Zyrtari i Finacave
    Msc.Nazim Merovci


Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
27282930123
4 5678910
11121314151617
181920 21222324
25262728293031
1234567