Lajmërim

  Lajmerohen te gjithe studentet  se provimet për absolventët për afatin e Tetorit nga lëndët:

  1. Ekosistemet natyrale dhe antropogjene
  2. Hyrjen në Mbrojtje të bimëveI-Fitofarmaci
  3. Hyrje në Mbrojtje të bimëve II-Herbologji

  do të mbahen me 04.11.2019 me fillim në ora 12:00.

  Me respekt
  A.Mehmeti


Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
2829 30 31 123
4 5678910
11121314151617
18192021222324
2526272829301
2345678