Lajmërim

  Ndërmarrësit FILLESTARË për Zhvillimin e Aftësive të Ndërmarrësisë dhe
  për Aplikim për Grande.

  Të drejtë aplikimi në këtë thirrje kanë të rinjtë e moshës18-35 vjeç nga
  Prishtina, Fushë Kosova, Obiliqi, Drenasi, Lipjani, Graçanica dhe Podujeva.

  Afati i fundit për aplikim është 24 nëntor 2011. Numri është i kufizuar.
  Aplikoni tani!


  Për më shumë informata gjeni të bashkangjitur broshurën informative!(kliko)

Arkiva e lajmeve

«nëntor»
MaEnPrShDi
2627 2829 30311
2 3 4 5 678
91011 12131415
16 17181920 21 22
23242526272829
30123456