Lajmërim

    Lajmërohen studentët e vitit të parë se  shpërndarja e ID- kartelave për nivelin Bsc dhe Msc  fillon  nga dita e Hënë, datë 07.12.2015 – 09.12.2015 çdo dite pune nga ora 10:00 deri ne ora 15:00.

    Tërheqja  e ID Kartelave bëhet në zyrën e shërbimit të studentëve .Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
27282930123
4 5678910
11121314151617
181920 21222324
25262728293031
1234567