Lajmërim

    Njoftohen studentët e Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinarisë se ata student të cilët kanë mbetur pa dorëzuar fletëpagesat , këtë mund ta bëjnë me datën 11.03.2015 dhe 13.03.2015.

    Vërejtje : student të nderuar kërkojmë nga ju që të respektoni datat e parapara për ti dorëzuar fletëpagesat, në të kundërt pas datës së paraparë nuk mund ti dorëzoni këto fletëpagesa dhe mund ta humbni vitin.Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29303112
3 456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291
2345678