Lajmërim

    Më datë 29. 03. 2012 në ora 13:00 do të mbahet ligjëratë me temë “Bujqësia- Sektor konkurrent me dije konkurruese” nga ana e Ministrit të Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural z. Blerand Stavileci. Ligjërata do të mbahet në sallën nr. 20. Pjesëmarrja juaj (stafit të FBV-së dhe studentëve) do ta bënte këtë ligjëratë më interesante.
    Dekanati i FBV-së

Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
2930 1 234 5
67 89 101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789