LAJMERIM

  Provimi  nga    MATEMATIKA    dhe    BIOMATEMATIKA    do    te  mbahen  me  datën 20.04.2019 duke filluar nga ora 14.00.    
     
  Prishtinë 
  15.04.2019 

   Arsimtari    i    lendes   
   Qefsere Doko Gjonbalaj   
                    


Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
24252627282930
1 234 567
891011 121314
15161718 192021
22232425262728
2930311234