LAJMERIM

  Provimi  nga    MATEMATIKA    dhe    BIOMATEMATIKA    do    te  mbahen  me  datën 20.04.2019 duke filluar nga ora 14.00.    
     
  Prishtinë 
  15.04.2019 

   Arsimtari    i    lendes   
   Qefsere Doko Gjonbalaj   
                    


Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
29301 2345
6789101112
13141516 171819
20212223242526
272829303112
3456789