LAJMËRIM

    Njoftohen të gjithë studentët e drejtimit të Veterinarisë, se mbajtja e provimit  në lënden Sëmundjet e Ripërtypseve dhe Kunilit me Propedeutike (Afati Janar – Shkurt 2012) mbahet me datë 08.03.2012 (E Enjte), me fillim në ora 13:00, në zyret e Institutit të Blegtorise dhe Veterinarisë.
    Me Respekt,
    Prof.ass. Kurtesh Sherifi
    Shef i Departamentit të Veterinarisë

Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
2526272829301
23 4 5678
9 101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345