LAJMËRIM

  Lajmërohen të gjithë studentet se provimet nga lëndët:

   ,,Bazat e Ekologjisë Bujqësore,, do të mbahet me datë 28.02.2012 (e Martë) me fillim në ora 9:00.

  ,,Bimët foragjere dhe helmuese,, do të mbahet me datë 28.02.2012 (e Martë) me fillim në ora 12:00.

  ,,Mbrojtja e bimëve,, drejtimi- Agroekonomi do të mbahet me datë 28.02.2012 (e Martë) me fillim në ora 14:00.

  ,,Bazat e Herbologjisë,, do të mbahet me datë 28.02.2012     (e Martë) me fillim në ora 15:00.

  Prishtinë                                                                                                      Arsimtari i lëndëve
  20.02.2012                                                                                                     Arben Mehmeti

Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
2526272829301
23 4 5678
9 101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345