LAJMËRIM

    Për shkak të rrethanave të caktuara ekzistuese dhe me vendimin e rektoratit të UP-së , të gjitha provimet e parapara për këtë afat të cilat kan qenë të planifikuara të realizohen këtë javë në Fakultetin tonë janë pezulluar dhe shtyre për javën në vijim.

    Provimet do të mbahen  në të njejtën ditë por një javë mbrapa duke filluar nga ora 10 : 00 ose në marrëveshjen me pedagogun e lëndës.


    Dekani
    Dr.sc.Skender Muji,prof.asc.

Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
2526272829301
23 4 5678
9 101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345