LAJMËRIM

  Lajmërohen studentët se provimet në:

  Bankat dhe sistemi i kreditimit do të mbahet me datë  15.02.2016  ora 10:00.

  Kontabiliteti bujqësor, Kontabiliteti në Fermat Bujqësore dhe mbajtja e shenimeve, Bazat e kontabilitetit në bujqësi  do të mbahet me datë  08.02.2016 ora 14:00.

  Menaxhimi i Projekteve dhe Projektet në bujqësi  do të mbahet me datë  28.01.2016 ora 14:00.

  Financat në bujqësi do të mbahet me datë  15.02.2016  ora 11:00.

  Menaxhimi i ndermarrjeve bujqësore do të mbahet
  me datë  15.02.2016  ora 11:00.

  Bartëse e lëndëve,
  Jehona  Shkodra    

Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
27282930123
4 5678910
11121314151617
181920 21222324
25262728293031
1234567