LAJMËRIM

  Drejtimi i mjekësisë veterinare

  Se kollokfiumi i parë në lëndën e biologjisë do të  mbahet si vijon:

  Grupi III-të: të hënën 05.01.2015, 11:10- 11:55

  Grupi IV-të: të hënën 05.01.2015, 12:00- 12:45

  Grupi I-rë: të mërkurën 07.01.2015, 12:30- 13:10

  Grupi II-të dhe V-të: të mërkurën 07.01.2015, 13:10- 13:55


  ASISTENTE E LËNDËS 
         Rreze Gecaj 
Arkiva e lajmeve

«korrik»
MaEnPrShDi
2930 1 234 5
67 89 101112
13141516171819
20212223242526
272829303112
3456789