LAJMËRIM

    Lajmërohen studentët e Mjekësisë Veterinare se provimi në lëndën “Sëmundjet e Ripërtypësve dhe Kunilit me Propedeutikë” mbahet me datë 05.12.2012, ora 13:00 në Institutin e Bujqësisë dhe Veterinarisë. 

    Prishtinë, 27.11.2012 

    Profesori i lëndës:
    Dr.sc. Bardhyl Noci

Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
2930311234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311
2345678