LAJMËRIM

    Lajmërohen studentët e Mjekësisë Veterinare se provimi në lëndën “Sëmundjet e Ripërtypësve dhe Kunilit me Propedeutikë” mbahet me datë 05.12.2012, ora 13:00 në Institutin e Bujqësisë dhe Veterinarisë. 

    Prishtinë, 27.11.2012 

    Profesori i lëndës:
    Dr.sc. Bardhyl Noci

Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
2526272829301
23 4 5678
9 101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345