LAJMËRIM

    Njoftohen të gjithë studentët e drejtimit të Veterinarisë, se mbajtja e provimit  në lënden Farmakologji dhe Toksikologji Veterinare (Prof. dr. Nefail Biba) mbahet me datë 18.07.2012 (E Mërkurë), me fillim në ora 10:00 .
    Prof.ass. Kurtesh Sherifi
    Shef i Departamentit të Veterinarisë

Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
2526272829301
23 4 5678
9 101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345