LAJMËRIM

    SEMINAR: SHЁNDETI PUBLIK VETERINAR    

    „KONTROLLI I SËMUNDJEVE PARAZITARE DHE SALMONELOZËS NË KOSOVË”

    PROGRAMI ( kliko)

    Mbahet me datën 15.05.2012


    Dr.sc. Afrim Hamidi

Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
2526272829301
23 4 5678
9 101112131415
16171819202122
23242526272829
303112345