Konkurs Intern për Angazhimin e stafit akademik

  Këshilli i Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinarisë në seancën e mbajtur më 01.10.2014, bazuar në rekomandimet e Rektorati të Universitetit të Prishtinës, Shpall Konkurs Intern për Angazhimin e stafit akademik në cilësinë e bashkëpunëtorëve të jashtëm, për vitin akademik 2014/15.

  Kandidatët e interesuar për aplikim duhet të paraqesin:
  1. Kërkesën
  2. CVnë
  3. Kopje të diplomës /Mr. Sc./MSc./Dr. Sc.

  Aplikacionet e nevojshme paraqiten çdo ditë pune prej 02. 10. 2014 deri më 10. 10. 2014, në arkivën e Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinarisë prej orës 09.00 deri më 15.00.

  D E K A N I
  Prof. Asoc. Dr. Bedri Dragusha

  Shkarko konkursin.
Arkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29303112
3 456789
10111213141516
17181920212223
2425262728291
2345678