Info/Orari i provimeve në Afatin e Qershorit 2020, respektimit të masave mbrojtëse kundër COVID-19

  Të dashur studente & studentë,

  Për mbajtjen e provimeve dhe aktiviteteteve tjera edukative, jemi të obliguar ti respektojme udhëzimet e Institucioneve Shëndetësore për mbrojtje ndaj COVID-19:

  Nuk do të lejohet hyrja në provim për studentët pa :

  - MBAJTJEN E MASKAVE NË GOJË/HUND

  - RUAJTJEN E DISTANCIMIT FIZIK

  Njejten orar të provimeve është për studentët që janë me Index.


  Orari i provimeve në studimet themelor Bsc Online SEMS.(kliko),
   

  Orari i provimeve në studimet Master Msc Online SEMS. (kliko).


  Njoftim për personelin akademik dhe studentët se provimet në Amfiteatër mbahen nga këto programe :

  Programi Ekonomia e Bujqësisë - Viti i I,

  Programi Prodhimtari Bimore - Viti i I,

  Programi Teknologji Ushqimore me Bioteknologji- Viti i  I, II  dhe  III.

  Ndërsa provimet tjera në sallat tjera të FBV-së.


  Vërejtje: Të nderuar studentë kërkojmë nga ju që të respektoni  masave mbrojtëse kundër COVID-19 . 


Arkiva e lajmeve

«gusht»
MaEnPrShDi
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456