INICIATIVA E BUJQËSISË URBANE NË BALLKANIN PERËNDIMORË

    Është projekt i financuar nga Unioni Evropian përmes Programit Erasmus +. (kliko)

    Gjatë tre viteve në vijim, do të zhvillohet kurrikula për ciklin e II të studimit si dhe Programi Mësimi Gjatë Tërë Jetës (LLL) në fushën e bujqësisë urbane. Projekti do të sigurojë infrastrukturë për mësim praktik dhe teorik në lëmin e bujqësisë urbane sipas standardeve të UE, si dhe do te përgatitet një program studimi ne master për bujqësinë urbane.
Arkiva e lajmeve

«dhjetor»
MaEnPrShDi
262728293012
345 6789
10 111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456