Hapet SEMS për paraqitjen e provimeve të afatit të shtatorit 2019

    Njoftohen të gjithë studentët të nivelit Bsc dhe Msc, të cilët nuk kanë arritur që t’i paraqesin provimet për afatin e shtatorit të vitit akademik 2018/19, se paraqitja e provimeve mund të bëhet sot dt.11.09.2019 nga  ora 12.00 deri ora 16:00.

    Studentet qe mund te i paraqesin vetem provimet qe nuk jane mbajtur deri sot.

    Mentor Thaqi
    Prodekan


Arkiva e lajmeve

«shtator»
MaEnPrShDi
26 27 282930311
2 3 4 5 678
910 11 12 131415
16 171819202122
23242526272829
30123456