Ftesë për Simpoziumin AUKOS 2018 – SHËNDETI I KAFSHËVE

     „Antibiotikët: Përdorimi dhe rreziqet në kafshët prodhuese të ushqimit“ 
    Të shtunën më 24.11.2018 në Fakultetin e Bujqësisë dhe Veterinarisë në Prishtinë, Kosovë.

     

Arkiva e lajmeve

«prill»
MaEnPrShDi
252627 28293031
1234 567
891011121314
15 1617 18192021
22232425262728
293012345