FTESË PËR APLIKIM

  FTESË PËR APLIKIM Kompania - Novus Consulting, implementuese e projektit - Farm Accountancy Data Network - Rrjeti i kontabilitetit të të dhënave në fermë.

  Kërkonë studentë apo të diplomuar nga fusha e Bujqësisë ( nga Peja, Gjakova dhe Gjilani ), për mbledhjen e të dhënave në fermë.

  Anketat janë me pagesë dhe mundesi e mirë për përvojë pune në teren.

  Të interesuarit mund të kontaktojnë përmes e-mailit: [email protected]
  dhe numrave: 045 678 901 ose 049 609 000

  Si te aplikoni: Dërgoni aplikacionin tuaj ( CV dhe LM ), në email adresën:  [email protected]


  Afati i aplikimit është deri me 31.12.2018 


Arkiva e lajmeve

«qershor»
MaEnPrShDi
272829303112
34 56789
10111213141516
17 181920212223
24252627282930
1234567