Afati i Shtatorit për paraqitje të provimeve Doktoraturë

  Njoftohën studentët e Fakultetit të Bujqësisë dhe Veterinarisë se nga data 04.09.2014 deri më datë 12.09.2014 është i hapur afati i Shtatorit, për paraqitje të provimeve.

  Ky afat është i hapur për studentët : Doktoraturë

  Orari i provimeve në studimet Doktoraturë PhD Online SEMS. (kliko).

  Provimet do të fillojnë prej orës 10 :00.

  Vërejtje: student të nderuar kërkojmë nga ju që të respektoni datat për paraqitje të provimeve , në të kundërt pas datës së paraparë nuk mund ti paraqitni provimet.

  Prodekani për çështje mësimore
  Prof.Ass.Dr.Fadil MusaArkiva e lajmeve

«shkurt»
MaEnPrShDi
2728 29303112
3 456789
10111213141516
17181920212223
24252627 28291
2345678