Ditë informuese rreth shërbimeve të QZhK-së në Fakultetin e Bujqësisë dhe Veterinarisë

    Të mërkurën, më 03 Prill 2013, nga ora 10h deri 14h, ekipi i Qendrës për Zhvillim të Karrierës të Universitetit të Prishtinës do të vizitojë Fakultetin e Bujqësisë dhe Veterinarisë me qëllim të informimit të studentëve rreth shërbimeve dhe aktiviteteve të ardhshme të Qendrës.

     
    Mos mungoni. Shfrytëzoni mundësinë të regjistroheni në QZhK dhe të informoheni detajisht rreth shërbimeve që ofrojmë për ju!


     

Arkiva e lajmeve

«maj»
MaEnPrShDi
27282930123
4 5678910
11121314151617
181920 21222324
25262728293031
1234567